Ciekawy pomysł na promocję muzeum – bilety reklamowe

Ponieważ bardzo lubię wykonywać nieduże zamówienia, zdecydowałem się zrealizować projekt biletów reklamowych dla pewnego lokalnego muzeum. Ze względu na nieduże rozmiary biletu, miałem pewne trudności z zamieszczeniem tam wszystkich wymaganych informacji. Wynikało to z obawy o czytelność gotowego biletu, a także ogólną estetykę całości. Na szczęście zdecydowałem się na druk online, dzięki któremu gotowe bilety reklamowe prezentują naprawdę doskonałą jakość i są niezwykle przejrzyste pod względem zawartych informacji.

W projekcie szczególną uwagę poświęciłem tematyce muzeum, który swoje wystawy opiera na przedstawieniu dzieł bliżej nieznanych, mieszkających niegdyś na terenie naszego miasta artystów. Dlatego tak bardzo zależało mi o dopracowanie wszystkich szczegółów. Miałem bardzo dużą dowolność w projektowaniu, ponieważ organizatorzy wystawy, znając moje wcześniejsze dokonania dali mi całkowicie wolną rękę. Ostatecznie ograniczyłem się do dość prostej szaty graficznej.

Bilety zostały wydrukowane na papierze kredowym i wyglądają naprawdę profesjonalnie. Duża w tym zasługa drukarni online. Dzięki moim precyzyjnym wytycznym dotyczącym wydruku innych artykułów reklamowych, wiedzą jak dostarczyć klientowi to, czego oczekuje. Wysokiej jakości druk online zwrócił również uwagę organizatorów wystawy, którzy już podpisali ze mną umowę na kolejne projekty. Ja natomiast po raz kolejny zdecyduje się na usługi drukarni online, która realizuje swoje wydruki w sposób bardzo staranny i godny zaufania.