Zaproszenia chrzcielne

Grafiką zajmuję się już od jakiegoś czasu. Moją specjalnością są przede wszystkim różnego rodzaju zaproszenia – ślubne, urodzinowe czy zaproszenia chrzcielne. Tworzenie grafik na zaproszenia sprawia dużo frajdy, bo każdy projekt jest indywidualny i dopasowany do potrzeb danego klienta.

Zaproszenia chrzcielne to w naszym kraju wciąż jeszcze nowość. Wiele osób decyduje się na osobiste zaproszenie czy wykonanie telefonu. Tymczasem zaproszenie w formie papierowej jest chyba najbardziej eleganckie. Nie musi być też wcale drogie. Wykonuję zarówno zaproszenia składane jak i proste, w różnych formatach – standardowych i tych niestandardowych. W razie potrzeby mogę zaprojektować też kopertę, do której wkłada się zaproszenie, choć oczywiście zwykła biała koperta zwykle dobrze zdaje egzamin.

Wszystkie moje projekty tworzę oczywiście zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami klientów. To oni ustalają motyw, kolorystykę oraz oczywiście tekst. Trzeba tylko pamiętać aby nie przesadzić. Na zaproszeniu nie może się bowiem znaleźć zbyt duża ilość tekstu. To format raczej niewielki, a więc może ono wówczas stać się mało czytelne. Tymczasem pełnić powinno funkcję przede wszystkim informatywną. W przypadku zaproszeń chrzcielnych w ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się te z fotografiami maluchów. To też zawsze fajna pamiątka, dla osób zapraszanych na uroczystość. Wykonanie takiego zaproszenia nie zajmuje wiele czasu, trzeba tylko dostarczyć mi fotografię niezłej jakości. W razie potrzeby służę też radą podczas wyboru drukarni.