Elegancka oprawa wesela

Zorganizowanie ślubu i wesela jest wyzwaniem dla każdej młodej pary. Realizując wszystko według planu można stworzyć nieskazitelny klimat całej imprezy a także dopasować pod nią wszelkie dodatki, które pomogą gościom na swobodne poruszanie się po danej lokalizacji. Winietka ślubna wskaże właściwe miejsce każdej osobie. Dzięki nim goście szybko odnajdą swoje ulokowanie przy stole a to zapobiegnie bałaganu z wybieraniem swojego krzesła na początku wesela.

Indywidualna grafika

Winietkę ślubną wykonuję bardzo starannie i z dbałością o każdy szczegół. Wcześniej klienci otrzymują projekt całości. Wysokiej jakości papier oraz nadruk ze stosownie wybraną czcionką stworzą doskonałą bazę, która będzie dekoracją stołów.

Winietki mogą zawierać:

  • imię i nazwisko,
  • datę ślubu,
  • inicjały młodej pary,
  • dodatkowy ozdobny motyw.

Oferuję różnorodność kolorów jak i czcionek, wobec czego każdy projekt jest bardzo indywidualny. Można wybrać także rozmaite kształty winietek, np. w formie prostokąta, kwadratu, koła, serca. Jeśli wesele ma wspólny motyw, to mogę go również wpleść w wygląd winietek, np. kwiaty, zdobienia w określonej stylistyce.

Oryginalne dopełnienie

Na winietkach ślubnych mogę umieścić także wstążki, perełki, tłoczenia, motywy ażurowe, cekiny. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy młoda para. Ten wyjątkowy czas jest zapamiętany na całe życie, toteż warto zadbać o szczegóły, które potem schowane głęboko w szufladzie, będą stanowiły pamiątkę dla gości z miło spędzonego czasu w gronie rodziny jak i znajomych.