Multilofty – co to jest i dla kogo są przeznaczone?

Piękne i niestandardowe wizytówki zapewniają wizerunek danej osobie, przedstawiają model jej działalności oraz istotne dane personalne i kontaktowe. Wizytówki stanowią swego rodzaju podstawę kontaktów w poszczególnych branżach biznesowych – warto więc zadbać o to, aby Twoja wizytówka wyróżniała się z tłumu.

Wizytówki multiloft – czym różnią się od zwykłych?

Standardowe wizytówki mają zazwyczaj gramaturę ok. 270 g, są delikatne i łatwo ulegają zagnieceniu. Wizytówki premium multiloft składają się z 3 warstw papieru, dlatego nie tylko są znacznie solidniejsze w wykonaniu i trwalsze, ale również bardziej odporne na zagniecenia. Ponadto multilofty wyróżniają się na tle standardowych rozwiązań, dzięki czemu istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że właściciel multilofta zostanie szybciej zapamiętany przez danego potencjalnego klienta lub kontrahenta, niż właściciel zwykłego kartonika. Zewnętrzne warstwy multilofta wykonane są z wysokiej jakości białego papieru, natomiast wewnętrzna warstwa została wykonana z papieru barwionego masą, dzięki czemu uzyskano piękny, dość intensywny odcień, który nie blaknie.

Dla kogo przeznaczone są multilofty?

Multilofty przeznaczone są w szczególności dla tych osób, które myślą nieszablonowo i bardzo kreatywnie. Ponadto pragną wyróżniać się z tłumu i zrobić bardzo pozytywne, pierwsze wrażenie na nowo poznanych osobach ze świata biznesu. Wizytówki multiloft mogą zakupić zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lub menadżerowie wielkich korporacji. Multilofty mogą zostać zadrukowane w taki sposób, jak życzy sobie tego klient. Można wykonać projekt na zamówienie lub skorzystać z gotowych, dostępnych szablonów. Multilofty cieszą się coraz większą popularnością, dlatego nie warto zwlekać z wymianą swoich starych, standardowych wizytówek na te, które są w stanie zapisać się w pamięci i podświadomości potencjalnych klientów. Multilofty stanowią fantastyczne, zupełnie nowe podejście do kwestii przedstawiania siebie i działalności swojej firmy przed nowo poznanymi ludźmi.